Minulost

22. ledna 2014 v 21:43 | THE |  Jiné světy
Byl to zvláštní pocit, po tolika letech.. měla na sobě kožené brusle, které si včera brousila. Odrazila se jemně pravou nohou a levým ostřím udělala do ledu jemnou čárku.

"Tak co?" zaptal se hnědovlasý, poněkud starší muž. "Úžasné.." usmála se Elis a udělala další pohyb. "To je vše co dokážeš? Jen jezdit ze stany na stranu?" zeptrala se Klie. "Kdysi jsem toho uměla více, účasnila jsem se nejrůznějších soutěží na ledě.." odpověděla potichu. Otočila se a trošku se rozjela dozadu. "Chybí mi tu Nikol.." zašeptala. "I mě" odpovědel Sem (ten hnědovlásek :3). "Nikol?" ptala se zase Klie opírající se o zábradlí. "Byla to Elisina prakticky adoptivní matka, ale často musela odcházet tak mě jednou požádala abych jí pohlídal, nějak jsme s oba padli do oka" zasmál se. "Nikol byla úžasný člověk.. měl jsi štěští že byla tvoje sestra" otočila se těsně před koncem Elis a zase jela pozadu. "Vím.. ale někdy sit o člověk uvědomí pozdě" řekl Sem. "A tak vznikla vaše malá rodinka?" musela se pořád ptát Klie. "Prakticky ano.. pak tam přišla Gisell, Kamaru jsem už od mala nemusela, pořád někam odváděla Sema a tak jsem byla často sama, je těžké najít člověka se kterým si rozumíš i když je jako tvůj otec a pak k nám patřili ještě.." na chvíli zmlkla. Z ničeho nic stratila rovnováhu, v hlavě se jí oběvil obraz hubeného zvřete jak v tlamě svírá bezmcnou lišku.. V šoku se probrala a zamířila přímo k brance kde se vztupovalo a vycházelo na ledovou plochu. "Dne smi to stačilo" řekla a rychle si vyzula brusle, pak zamířila přímo do šaten. "Řekla jsem něco?" dělala si starosti Klie. "Nic.. jen. Jednou se s tím člověk musí vypořádat.." snažil se to obejít Sem.

* * *

"Lidičky, mám to!" vykřikla zrzavovlasá dívka a přiběhla se stolu. "jěžiši, citrón je tady.." zabořila obličej do dlaní Elis. "Jmenuji se Lemon, kolikrát to mám říkat!" zavrčela na ni. "Tak na co jsi přišla?" zeptala se jí tmavovláska, která měla před záda hozený luk. Giselle. "Vím to na sto procent, byla to ona" zvážnila Lemon "nevíme proč to udělala, ale nějak si nelámala hlavu s tím že Elis jako jediná z týmu přežila, narozdíl od ostatnín nebyla schopná pokračovat sama". Vytáhla na stůl hnědo zelenou vlaječku. "Mám podezření že Darken to vše udělala úmyslně, ale nevíme proč, za pěti-boje má poháru jak nadělaných, ale šla po letoším ročníku.." ztlumila hlas. "Letos se cena pro vítěze jako vždy neví, ale když kvůli tomu zabíjela-". "Ona ne, byla to má sestra" přerušila jí Elis. "To ona je zabila, viděla jsem to na vlastní oči". Lemon se nadechla, vypadá to že se chystá k dalšímu proslovu "Tora za to nemůže, někdo jí musel vymít mozek, sama víš že jste kdysi..". To Elis zaskočilo "Jak to vše víš? Jak víš o tom lese jak jsi včera říkala, jak víš o tom co se stalo, jak to vše víš?". Lemon se začervenala "Tajné zdroje" zasmála se

Táák, toto je starší dějík z odlačí, nikdy jsem ho tam nenapsala ale tento blog mi slouží abych se vypasla :)
Jde o to že poté co si Elis adopotovala Nikol se zjisilo že váborně bruslí, ajko malou jí hlásili do soutěží (Jak je třeba dnešní pěti boj- střelba tak tam musíš dodržovat dráhu a sestřelit lukem cíle) Měli svůj "tým" a jak už to bývá ve zvyku něco se zvrtne xD proto má Elis tu jizvu na krku o které nikdo neví :DD aww to muselo bolet když jí ta svině (Gargan everywere) zarazila dráp hluboko do krku.. Lemon je rozená vyšetřovatelka, její otec to kdysi řešil tehdy se totiž stalo hodně vražed a ona to našla a pustila se do toho :D no nic..

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Niky Niky | Web | 23. ledna 2014 v 16:14 | Reagovat

Výborně napsané. Proč jsem dostala chut si jít zabruslit? :3

2 Lea Lea | 26. ledna 2014 v 11:30 | Reagovat

*ten pocit když si vzpomenu že na odlačce zabila Nikol Layla* No jo, chtělas to :D.
Jinak pěkné. ;-) trošku smutné. :c

3 Rartyns Rartyns | 29. ledna 2014 v 11:41 | Reagovat

★★★★★
-hodnocení článku

Líbilo se mi to, ale radši mám knihu Ledové Srdce. Ale neboj, předce dobře víme jaké máš supr špica příběhy a knihy. =)

4 THE THE | 30. ledna 2014 v 14:20 | Reagovat

[1]: bruslení :333

[2]: já vím, to by pak nebylo ono xD kvůli Lay se pak zhoutila rodina, jelikož Nikol už je nepodržela a Elis utekla, aa spadla z koně aa ztratila paměť again xD

[3]: díky 1000x, Ice Heart mám taky ráda, ale je to už starý příběh, jsem ráda že vůbec něco napíšu xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama