Prosinec 2014

Hurey!

30. prosince 2014 v 21:12 | THE
Yayyy. 2015 se blíží a s ním spotu nových věcí.. doufám že to vše stihnou. O čem mluvím?
Nevím jesli jste natěšeni tak jako já ale já osobně jsem obrovský fanoušek Elements of Insanity a pokud se nemýlím jsou to dva roky co vyšlo to hl video. Je fakt že nevím.. měsíc zpět? Vydali cosi o tom.... ale nic napínavého...
Já nevím Celestia vs Hummer.... co více si přát?
A Mane6 se setká s insanity Mane6 wohoooo, jenom jedna věc..
NENÍ NÁHODOU Spike mrtvý, nepo poník či co..?
No, oni to pak vysvětlí...
Já nevím..
2014 byl zajitsé úspěšný rok a dokonce se měnilo hodně pořadí v mých top ten postavách ze her, neboj Clem, ty tam buděš vždy :3 ale vážně tolik úžasných postav ze her... a 2015 je pokračování
MPGiS Season4, MLP S5, TWD S3 a mnoooho další toto jsou zrovna ty sériové příklady.
Chci udělat článek "Top Ten" kde bude deset věcí a u každé z věcí vyberu top deset věcí.
Když už jsem zmínila o TWD jsem jediná které přišla S2 suchá a bojí se že S3 bude špatná? :/
Za to jsem objevila další obyčejné hry ale s neuvěřitelnými příběhy že nad ními pořád přemýšlím
A jen tak stěhuje se do česka
... :DDDDDDDD *výtlem* .... čajka.. čaj.. čééskoo, sandí, čéésko


A k MPGiS..
OMG KONEČNĚ.
Sč vyadá tak úžasně. Má oblíbená série je asi druá ale nejsem si jistá... Každopádně ten moment když si vybírala které ruce si vezme, nikdy neomrzí

Jelikož prostě.. :D

Úvod "Klub 19+"

27. prosince 2014 v 21:46 | Fučík
"Tak fajn, ať se to tu jenom září!" zařvala jsem.
"Nemohli by jsme nejdříve se najíst..?" zeptala se mile bílá klisna s červeně kudrnatou hřívou a jedním křídlem v obvazech. Toto je Line Heart. Tead říká se jí díky jejímu cuite marku, má srdce a takovou tu divnou čárku co běhá když jste připojeni ve nemocnici na těh hnusech. Všichni věří že předím než se sem dostala pracovala v nemocnici má i velice dobré lékařské schonosti pouze na pohled. ALe nikdo neví všechno co se ostatním stalo předtím než sem přišli. teda kromě mě, já vím skoro vše ale to vše je pro vás tajemnstí jako pro ostatní. Line je vždy milá ale umí si i na někoho zasednout a je tvrdohlavá. Limá a tvrdohlavá to je teda kombinace.. Nejčastěji pracuje za barem ale i jako uvítací četa a na akcích vybírá ona vždy peníze.

"Já jsem ti říkala že jses měla najíst" upozornila jí zelenoá jednorožka se bílou hřívou. Tohle je zase Margarida. Z těch všech asi nejzáhadnější. Její hlubší hlas napovídá že by mohla nádherně zpívat hlubší operní tóny ale za celé roky ji u málo kdy uslyšíte vůbec mluvit. Její cuite mark je nota ale každé kolečko má v jiné barvě a kolem toho i ornamenty. Přemlouvli jsme ji aby s námi zpívala ale vždy se cítila tak zkleslá a tak jsme jí nakonec přestali do toho poštuchovat.

"Alespoň tam zbylo více pro mě" olízla se béžová zemská klisna. Tohle je Sierr, celým jménem Sierra Nevada. Je tu jako "nováček" ale rychle si zvykla. Zatím moc o tom o ní nevím a to co vím vy by jste neměli vědět, mohu vám ale říct že když k nám přišla byla to jako hromádka neštěstí, jediný kdo tak sem přišel byla Allo, ale ta už odešla. Teda zamilovala se do spisovatelství a sbírání historických knih a řekněmě že každodení pařby nebyly pro ní. Sierr je bloňdatá klisna se dvěma barevnými proužky ve hřívě, růžovou a zelenou, no a její cuite mark je... vypadá to jako kus papíru je tu nová a zatím nám neřekla co to znamená

"A mně si nedala!" zastěžovala světlunce modručká a nejmeší klisna tady. Je pegas a její jméno je Cloudy Sky. Na světle modré srsti můžete totiž vidět bílé skvrny. Je pegaska a je otravná tím jak je neschopná. A je to má sestra. Nevím jak dlouho se tu ještě zdrží ale mě je to jedno. Často pomáhá s vybavením, tancování při představení jsem jí zakázala jelikož.. no to necháme na jindy. Někdy mám pocit že jí sem poslali rodiče, ale Cloudy říká že je tu doprovolně. Já nevím...rodiče mi ždy zakazovali žít free, ale proč by sem posílali Cloudy, vždy věděli mou lásku ke zpěvu a když jsem poznala ty užásné duše které prošly tím co já tak jsem jim musela pomoc, byli na mě naštvaní ale mě to nevadilo. cítila jsem že jsem to měla udělat.

Jinak mé jméno je Violet. Jsem hlavní zpěvačka klubu 19+, když bych vám měla popsat svou krásu tak tím že mám extrémně dlouhou vlnitou hřívu na kterou jsem háklivá a jsem jednorožec. O můj kožich taky pečuji aby byl čistě bílý. Většiny příběhu budu vašim průvodcem a doufám že jste připraveni odhalit všechna tajemství klubu 19+...

Zpět v čase

25. prosince 2014 v 22:00 | THE
"Ou já mám nápad!" zařvala malá holčička a vlasy v barvě zaschlé krve. "Co takhle aby to ylo něco na způsob že by jsme tam přijeli na koni-"
"Mě tam nikdo nedotáhne!" zafrněla bílá klisna pasoucí se kousek dál.
"Dobře... seženémeho jiného koně"
"Ne ona to udělá" usmála se další členkyně tříčlené skupiny, z nich všech byla nejmladší ale měla nejvíce nápadů které se nakonec realizovaly. "Chryz bude potěšená, věř mi"
"Já se na led ani nehnu!"
"Eliz, to je v pořádku jestli nechce.."
"Ne ona to udělá"
"Zapomeň na to!"
Jako třetí u stolu na zahradě seděl rezavý chlapec jménem Mike ignorující celou u hádku. "Nechcnu vám rušit tu zábavu, ale Darken určitě neo připravila, je to přece jen rozhodující kolo..." poznamenal. Obě dvě i s klisnou zmlkly. "Je fakt že Darken vyhrávala do té doby než jsme nstoupili..." poznamenala Elis. "Ale co by mohla udělat, je jasné že my to vyhrajeme, jsme to nejlepší trio a navíc to celé se koná až za rok, takže máme fůru času to nachystat.."
"Já vám nevím, mám o tom špatný pocit.."

O 11 měsíců později

"Chryz!" zařvala třináctiletá blondýnka. "Kašli na ni, zdrhej!" ucítila jak jí Catrine, její dlouholetá kamarádka chytla za ruku táhla od místa kde stálo podivné zvíře pryč. Černovlasá hubená, vysoká dívka stojící vedle zvířete se usmála "Jen si utíkej, ať je závaba"

O rok a půl později

S křikem se rychle probudila a z hluboka dýchala. Na kousu její postele u nohou seděla fialovolasá žena jménem Nikol. "Tady máš čaj, pomůže ti to, pomáhá na chřipky, pak se ti uleví a uvidíš že se ti bude i lépe spat. Nyní čtrnácti letá Elis ležící v posteli s chřipkou a rozbolavělou hlavou cítila jak se to vše znovu na ni hrnulo. "Kde je Gisell?" zeptala. "Doma, ale slíbila že se zastaví, neboj.". Ona se jen usmála "Jsem ráda že tu jsi" obejmula svou kamarádku považující spíše celý život za matku.

O půl roku později
"Samozřejmě! Ty za nic nemůžeš! Jako by jsis nevážil vlastní sestry ani po tom co už tady není! Kdyby jsi se alespoň zamyslel nad sebou! Jen "Práce, práce, práce" a na pomoc teba nepřídeš?! Ona tam zemřela bezdůvodně a ty se k tomu an nevyjádříš?! Ke smrti vlastní sestry?!.. víš co já toho mám dost, nenávidím to tu, nenávidím tebe a celé tohle město!" odešla naštvaně. Sem si jen povzdychl. "Někdy si člověk přeje aby na další stránka byla čistá, ale ona už je předepsaná.."

O týden později
"Jis si jistá?" zeptala se bílá klisna cítící jak jí Elis uvazuje kolem těla tašky. "Bude to maximálně týden, nikomu jsem o tom neřekla, potřebuji prostě vypadnout...." "Tvá volba"


Rok plyne jako řeka a listí už pomalu padá,
tam nkde na okraji lesa je skrytá chaloupka malá.

Osud na tamvě modré oči čeká a tma pomalu sléhá,
tam kde pravda se zjeví, o stražci novém nebude pochybení.

Dva pro třetího zemřou, dva se pro třetího zrodili. Třetí se zrodil pro dva.

-----------------
HEY

Ten pocit když máte alegrii a jste opuchlý na uchu.. whyy m uši po operaci?.. whyyyy nikdy jsem alergii neměla

Jinak toto je takový průřes odlačí co se zatím stalo

Elis si našla dva kamarády, pak jí adoptovala Nikol, ti zemřeli, Nikol zemřela, naštvala se, odešla, hups, ztratila paměť, místo týdnu je pryč rok, mezitím Klie(hl postava, její role ještě příjde XD) se ptá proč jí nikdo nechce říct co se v té rodině stalo, Tora začíná lámat koulo které jí ovládá

Co se musí ještě stát: Tora to kouzlo musí prolomit, Elis e musí vrátit ty dvě+klie dělají tým, vyhrají, konec a hurá do druhé části!