Úvod "Klub 19+"

27. prosince 2014 v 21:46 | Fučík
"Tak fajn, ať se to tu jenom září!" zařvala jsem.
"Nemohli by jsme nejdříve se najíst..?" zeptala se mile bílá klisna s červeně kudrnatou hřívou a jedním křídlem v obvazech. Toto je Line Heart. Tead říká se jí díky jejímu cuite marku, má srdce a takovou tu divnou čárku co běhá když jste připojeni ve nemocnici na těh hnusech. Všichni věří že předím než se sem dostala pracovala v nemocnici má i velice dobré lékařské schonosti pouze na pohled. ALe nikdo neví všechno co se ostatním stalo předtím než sem přišli. teda kromě mě, já vím skoro vše ale to vše je pro vás tajemnstí jako pro ostatní. Line je vždy milá ale umí si i na někoho zasednout a je tvrdohlavá. Limá a tvrdohlavá to je teda kombinace.. Nejčastěji pracuje za barem ale i jako uvítací četa a na akcích vybírá ona vždy peníze.

"Já jsem ti říkala že jses měla najíst" upozornila jí zelenoá jednorožka se bílou hřívou. Tohle je zase Margarida. Z těch všech asi nejzáhadnější. Její hlubší hlas napovídá že by mohla nádherně zpívat hlubší operní tóny ale za celé roky ji u málo kdy uslyšíte vůbec mluvit. Její cuite mark je nota ale každé kolečko má v jiné barvě a kolem toho i ornamenty. Přemlouvli jsme ji aby s námi zpívala ale vždy se cítila tak zkleslá a tak jsme jí nakonec přestali do toho poštuchovat.

"Alespoň tam zbylo více pro mě" olízla se béžová zemská klisna. Tohle je Sierr, celým jménem Sierra Nevada. Je tu jako "nováček" ale rychle si zvykla. Zatím moc o tom o ní nevím a to co vím vy by jste neměli vědět, mohu vám ale říct že když k nám přišla byla to jako hromádka neštěstí, jediný kdo tak sem přišel byla Allo, ale ta už odešla. Teda zamilovala se do spisovatelství a sbírání historických knih a řekněmě že každodení pařby nebyly pro ní. Sierr je bloňdatá klisna se dvěma barevnými proužky ve hřívě, růžovou a zelenou, no a její cuite mark je... vypadá to jako kus papíru je tu nová a zatím nám neřekla co to znamená

"A mně si nedala!" zastěžovala světlunce modručká a nejmeší klisna tady. Je pegas a její jméno je Cloudy Sky. Na světle modré srsti můžete totiž vidět bílé skvrny. Je pegaska a je otravná tím jak je neschopná. A je to má sestra. Nevím jak dlouho se tu ještě zdrží ale mě je to jedno. Často pomáhá s vybavením, tancování při představení jsem jí zakázala jelikož.. no to necháme na jindy. Někdy mám pocit že jí sem poslali rodiče, ale Cloudy říká že je tu doprovolně. Já nevím...rodiče mi ždy zakazovali žít free, ale proč by sem posílali Cloudy, vždy věděli mou lásku ke zpěvu a když jsem poznala ty užásné duše které prošly tím co já tak jsem jim musela pomoc, byli na mě naštvaní ale mě to nevadilo. cítila jsem že jsem to měla udělat.

Jinak mé jméno je Violet. Jsem hlavní zpěvačka klubu 19+, když bych vám měla popsat svou krásu tak tím že mám extrémně dlouhou vlnitou hřívu na kterou jsem háklivá a jsem jednorožec. O můj kožich taky pečuji aby byl čistě bílý. Většiny příběhu budu vašim průvodcem a doufám že jste připraveni odhalit všechna tajemství klubu 19+...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 27. prosince 2014 v 21:53 | Reagovat

Je to pěkné, zajímavý nápad :).
Taky píšu a můj blog je teprve v plínách, ale i přesto tě tam zvu :). Chtěla bych znát názor lidí, co také píšou, nebo je čtení povídek aspoň trochu baví :). Byla bych ti moc vděčná, kdyby ses na ně podívala, nebo tam zanechala i nějaký názor :)). Přeju ti krásný zbytek Vánoc a další takové povedené výtvory! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama