Zpět v čase

25. prosince 2014 v 22:00 | THE
"Ou já mám nápad!" zařvala malá holčička a vlasy v barvě zaschlé krve. "Co takhle aby to ylo něco na způsob že by jsme tam přijeli na koni-"
"Mě tam nikdo nedotáhne!" zafrněla bílá klisna pasoucí se kousek dál.
"Dobře... seženémeho jiného koně"
"Ne ona to udělá" usmála se další členkyně tříčlené skupiny, z nich všech byla nejmladší ale měla nejvíce nápadů které se nakonec realizovaly. "Chryz bude potěšená, věř mi"
"Já se na led ani nehnu!"
"Eliz, to je v pořádku jestli nechce.."
"Ne ona to udělá"
"Zapomeň na to!"
Jako třetí u stolu na zahradě seděl rezavý chlapec jménem Mike ignorující celou u hádku. "Nechcnu vám rušit tu zábavu, ale Darken určitě neo připravila, je to přece jen rozhodující kolo..." poznamenal. Obě dvě i s klisnou zmlkly. "Je fakt že Darken vyhrávala do té doby než jsme nstoupili..." poznamenala Elis. "Ale co by mohla udělat, je jasné že my to vyhrajeme, jsme to nejlepší trio a navíc to celé se koná až za rok, takže máme fůru času to nachystat.."
"Já vám nevím, mám o tom špatný pocit.."

O 11 měsíců později

"Chryz!" zařvala třináctiletá blondýnka. "Kašli na ni, zdrhej!" ucítila jak jí Catrine, její dlouholetá kamarádka chytla za ruku táhla od místa kde stálo podivné zvíře pryč. Černovlasá hubená, vysoká dívka stojící vedle zvířete se usmála "Jen si utíkej, ať je závaba"

O rok a půl později

S křikem se rychle probudila a z hluboka dýchala. Na kousu její postele u nohou seděla fialovolasá žena jménem Nikol. "Tady máš čaj, pomůže ti to, pomáhá na chřipky, pak se ti uleví a uvidíš že se ti bude i lépe spat. Nyní čtrnácti letá Elis ležící v posteli s chřipkou a rozbolavělou hlavou cítila jak se to vše znovu na ni hrnulo. "Kde je Gisell?" zeptala. "Doma, ale slíbila že se zastaví, neboj.". Ona se jen usmála "Jsem ráda že tu jsi" obejmula svou kamarádku považující spíše celý život za matku.

O půl roku později
"Samozřejmě! Ty za nic nemůžeš! Jako by jsis nevážil vlastní sestry ani po tom co už tady není! Kdyby jsi se alespoň zamyslel nad sebou! Jen "Práce, práce, práce" a na pomoc teba nepřídeš?! Ona tam zemřela bezdůvodně a ty se k tomu an nevyjádříš?! Ke smrti vlastní sestry?!.. víš co já toho mám dost, nenávidím to tu, nenávidím tebe a celé tohle město!" odešla naštvaně. Sem si jen povzdychl. "Někdy si člověk přeje aby na další stránka byla čistá, ale ona už je předepsaná.."

O týden později
"Jis si jistá?" zeptala se bílá klisna cítící jak jí Elis uvazuje kolem těla tašky. "Bude to maximálně týden, nikomu jsem o tom neřekla, potřebuji prostě vypadnout...." "Tvá volba"


Rok plyne jako řeka a listí už pomalu padá,
tam nkde na okraji lesa je skrytá chaloupka malá.

Osud na tamvě modré oči čeká a tma pomalu sléhá,
tam kde pravda se zjeví, o stražci novém nebude pochybení.

Dva pro třetího zemřou, dva se pro třetího zrodili. Třetí se zrodil pro dva.

-----------------
HEY

Ten pocit když máte alegrii a jste opuchlý na uchu.. whyy m uši po operaci?.. whyyyy nikdy jsem alergii neměla

Jinak toto je takový průřes odlačí co se zatím stalo

Elis si našla dva kamarády, pak jí adoptovala Nikol, ti zemřeli, Nikol zemřela, naštvala se, odešla, hups, ztratila paměť, místo týdnu je pryč rok, mezitím Klie(hl postava, její role ještě příjde XD) se ptá proč jí nikdo nechce říct co se v té rodině stalo, Tora začíná lámat koulo které jí ovládá

Co se musí ještě stát: Tora to kouzlo musí prolomit, Elis e musí vrátit ty dvě+klie dělají tým, vyhrají, konec a hurá do druhé části!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama