VOTE

31. ledna 2015 v 15:16 | THE

příběhy se často propojují a je jen otázka času kdy budou všechny hotové, ale je na vás aby jste rozhodly který bude jako první!

HLASUJ ZDE

Sunset


Suney je mladá klisna kterou potkal tvrdý osid a musí se starat sama o sebe. Ignoruje okolní svět. Do té doby než potká další tři klisny jenž jí otevřou dveře do nového světa a ona zjistí že je víc než a dokáže víc než si kdokoliv mohl myslet, tím příběh čtyř kamarádek a záchrny světa začíná

Jsou zde 2 světy. Jeden normální a ve druhém má kaádý poník svůj osud učený od narození a stará se o to aby ten druhý svět mohl fungovat. Např. Někdo má na starost hvězdy aby každý den vyšly, někdo déšť a tak. Co se stane ale když někdo z prvního světa dostane poviosti z toho prvního?


Manehattan mare

Tento příběh(část) už začal/tak z části jako Ask Club 19 on Tumblr, takže bude i na dále, ale pokud vyhraje tak s emu budu věnovat nejvíce, pokud ne tak pouze když zbyde čas.


Sierra Nevada je 21 letá klisna která začala před 3 měsící pracovat v jednom z místních klubů. Ale po čase se něco stane, začne často odbíhat a pomalu s přestávat bavit s otatními. Violeta jako veducí klubu je rozhodnutá zjistit co mladou kobylku trápí, ale ani ve snu by jí nenapdalo že to co objeví je problém táhnoucí se na jejích zádech už deset let..
+ Tento příběh je hodně dlouhý a NEMÁ úplně hlavní děj, spíše pár hlavních (jeden takový "největší") a vedlejší


Two sides of her eyes


Tento příběh je tak z části součástní "Manehattan mare" je to o tom co se stalo v minulém životě těhto poníků, ale jen jeden z nich si to zapamatuje do tohho dalšího...

Stovky let zpátky se kus poníků z Equestrie odtrhlo a založili vlastní zemi, kde byla zapomenuta magie a podporována technoligie.
To jednoho dne dospělo v válce. Sierr před očima zemřeli rodiče a později i poslední naděje, její nejlepší kamarádka.
S chutí se pomstít těm co to udělali se přidává k jendomu z táborů a odchází z mírové zóny. Jenže zanedlouho při jedné z misí nestihne utéct před výbušninou a tak příjde o nohu a levé oko. Ty jsou nahrazeny kovovými díly. Smutek se po chvíli přemnění ještě ve větší zlost a chuť se pomstít že jí už nic nemůže zastavit

Lost soul*

!!!!Tento příběh bude zpracován jako audio drama (jako je např. BoD atd) do konce dubna NEBO do konce školího roku jako 1. desetimunutová část plně zanimovaná!- pokud vše půjde tak jak má.. Pokud budete hlasovat pro tento příběh, bude z ně j komix!!!!

také pokud by někdo chtěl sháníme někoho kdo udělá 50% pozadí a dabéry! Bude jic potřeba min. 30 na první 4 části

Neznámý vir se začíná šířit a tak jsou žáci všech škol evakuováni a převezeni do opevněné budovy. Jenže ten "vir" není úplně vir.. Ztrcené neboli rudé duše se dostanou i do budovi a zabijou jednu dívku, která pak nakazí dlaších 5 lidí od nich a ti musí zabít zbylích 18. začíná hra o život a haladové duše i užívají lov.
Mezitím duše mrtvých poníků jsou odvedeny aby se na nich ostatní mohli krmit.
Kolik vůbec může na světě všech poníků přežít?
A dokáže něco jako víra, přátelství, láska či odvaha zabránit konci světa?
Zjistěte sami a doprovázejte posledních pár živých duší na jejich cestě!

Tajemná jednorožka toužící po pomstě za vyvraždějí její rodiny se řídí heslem "Oko za oko, zub za zub"
Pokračuje po seznamu a krev stéká tak jak by měla. Jenže jednou narazí na malou klisnu jménem Caramel. Nedokáže jí udělat ani škrábanec. A tady začíná příběh úzkého přátelství (nebo i něco více..? -Kaira) a ona dostává druhou šanci jenž může změnit její život

Laws of the desert

OPĚT TENTO PŘÍBĚH JE SOUČÍSTÍ CLUB 19, takový menší dodtek k tomu

Mini příběhy o veliké rodině zvláštních ponků žijících v pouši a historek vztahujíí se k okolním pustinám
Např. příběh1: Jak tahle farma vzikla
2: Legenda pouštního draka
3: Když dojde voda


kategorie:

Od nejdelšího: (teda mělo by to tak být...)

Manehattan mare
Lost soul*
Sunset
Laws of the desert


Pro který jsem sama hlasovala? "Second Chance" jelikož to bud krátké xD ale je mi jedno co bude vybráno, nenechte se omezovat a běžtě volit!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lea Lea | 31. ledna 2015 v 15:37 | Reagovat

Já bych hlasovala pro Lost Soul, protože to zní fakt zajímavě. Ale s dabováním to bohužel nepomůžu, můj mikrák je ten nejhorší na světě :(
A potom Two sides od her eyes protože jsi  už část psala a mohla by z toho být boží povídka :3
Ale všechny nápady jsou fakt super :D

2 Niky Niky | 6. února 2015 v 23:22 | Reagovat

Tak já bych kdyžtak s dabingem pomohla... ale nemám mikrofon ._. .
A je těžké si vybrat jen jedno D: ! Vše vypadá tak dobře ! :c
A to myslím vážně :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama